zavřít

Jindra se brzy přidá k partě žoldáků v DLC Band of Bastards pro Kingdom Come

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Jindra už postavil novou vesnici a pomohl zamilovanému známému, jen aby se ve třetím dodatku Band of Bastards dal na dráhu žoldáka. Respektive vypomohl skupině nájemných bojovníků, která zdejší krajinu nemá za svou domovinu a potřebuje spolehlivého průvodce.

DLC Band of Bastards se točí kolem šesti elitních vojáků, které si najal pan Racek Kobyla, aby strážili zdejší cesty a zbavovali je banditů a různých hrdlořezů. Jindra jim poslouží jako navigace, ale když na to přijde, přiloží k dílu i své ruce. Třeba při hledání důkazů a stopování pachatelů. Nebo v soubojích.

Nové DLC je obecně orientované na souboje, takže pokud vám tato část Kingdom Come: Deliverance úplně nepřirostla k srdci, pak se moc netěšte. Jak vyplynulo ze včerejšího streamu studia Warhorse, tentokrát se z ničeho nevykecáte. Musíte se vymlátit.

I proto Band of Bastards začíná cvičným, ale zjevně náročným soubojem, aby hráč zjistil, zda vůbec má smysl se v daném okamžiku pouštět hlouběji do dodatku.

Záběry z hraní začínají ve 41. minutě a předchází jim krátké povídání o obsahu DLC. I tentokrát cestou narazíte na novou zbraň, štít, a dokonce i celou zbroj. V době psaní článku ještě není dostupný trailer odvysílaný v závěru streamu, nemáme obrázky, ani kartu na Steamu. Ale na samotné DLC nebudete čekat dlouho. Vyjde totiž zkraje února.

Tagy: středověk RPG historická dlc česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.