zavřít

Jasona z Friday the 13th čekají singleplayerové výzvy

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Asymetrický multiplayer Friday the 13th je venku už nějaký ten pátek, a přestože to není žádná velká pecka, svou hráčskou základnu si docela drží. Denně u hry vysedává tisícovka hráčů, kteří touží buď po roli brutálního vraha, nebo jeho nebohých obětí. Ale co když nechcete honit neschopné protihráče nebo tupé boty a hledáte skutečnou výzvu? Pak se těšte na singleplayerovou složku hry.

Co si budeme povídat, za těch devět měsíců od vydání už pravděpodobně každý z té tisícovky hráčů viděl všechny druhy nechutných úmrtí, prošmejdil každý koutek mapy a několikrát vyzrál na Jasona. Oživení tedy nepřichází v podobě nových map či cílů, ale s výzvami určenými čistě pro jednoho hráče – Jasona.

Oznámení je podpořeno hratelnou ukázkou, která zachycuje výukovou výzvu. Ta je od pohledu velice jednoduchá, jak se na tutoriál sluší a patří. Další výzvy již mají zahrnout větší oblasti, více cílů k zneškodnění a také spoust cest k vykonání svého konečného soudu.

O hektolitry krve a vnitřnosti vážně nebude nouze. Jeden z dvojice chlapců jedoucích na párty skončí prošpikován větví, zatímco druhý zakusí váhu celého auta na svém krku. Upřímně by mě zajímalo, co se jim to stalo s vozidlem. Technicky založený týpek se nejprve hrabe v motoru, aby se následně přesunul pod zadní nápravu se sundaným kolem. Jak příhodné…

Pokud je Friday the 13th styl hry, která vás nějakým způsobem baví i přes veškeré přehnané násilí (nebo právě kvůli němu), pak se ve výzvách pro jednoho máte na co těšit. Tvůrci zatím nezmiňují datum vydání, ale pokud by chtěli být vážně cool, počkají si do dubna, kdy přijde skutečný pátek třináctého.

Tagy: horor

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.