zavřít

Into the Stars doplachtí do Steam Early Access 9. července

Windows

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Into the Stars představuje mírnou inspiraci FTL a obrovský pokrok v grafické stránce oproti svému vzoru. Titul poběží na Unreal Enginu 4 a veřejnost si jej bude moci vyzkoušet již 9. července. Tehdy hra dorazí na veřejnost v rámci programu předběžného přístupu na Steamu. Všichni si tak budou moci vyzkoušet, zač je toho loket velet vesmírnému korábu a jaká nebezpečí temný vesmír ukrývá.

Hlavní náplní hry bude průzkum nekonečného vesmíru a spolu s tím také neustálý boj o přežití – ve vesmíru se nebezpečí ukrývá na každém pomyslném rohu. Hráči budou spravovat svoji posádku, rozvíjet ji, těžit suroviny, obchodovat a v neposlední řadě dojde také na souboje. Za zmínku také rozhodně stojí fakt, že atmosféra hry bude podtrhnutá soundtrackem z pera Jacka Walla, který například stál za hudbou k Mass Effectu.

Přesvědčit se o kvalitách hry nejen grafických se můžete například na následujícím videu. To je sice již staršího data vydání, ale svým obsahem je stále aktuální a v praxi předvádí, v čem všem bude spočívat interaktivita tam, kde bylo v případě FTL potřeba jen několika rozkazů a velké dávky představivosti. Pro bližší představení hry si určitě nenechte ujít naši starší aktualitu.

Tagy: simulace sci-fi survival

Zdroje: GameWatcher

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.