zavřít

Insurgency se příští rok přerodí v plnohodnotnou hru s kampaní a zamíří i na konzole

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Stále fungující multiplayerová střílečka Insurgency dostane příští rok novou, značně vylepšenou verzi. V roce 2017 se kruh uzavře a z původně prostého modu do Half-Life 2 se stane plnohodnotná hra se vším všudy. Staronová Insurgency: Sandstorm totiž nabídne nový příběhový mód, který doplní roky osvědčený tradiční multiplayer s kooperativními misemi navrch.

Stávající Insurgency nabízí přes 20 zbraní, 16 map, 9 módů, 4 speciální kooperativní módy, podporu až pro 32 hráčů a podporu modifikací. Vývojáři ze studia New World Interactive toho o Insurgency: Sandstorm zatím mnoho neprozradili, ale dá se očekávat, že nová verze hry nevylepší pouze grafiku. Obsahová stránka by měla zůstat víceméně stejná, pouze s bonusem v podobě příběhové kampaně.

Hra se dostane v kabátku Unreal Engine 4 na pulty obchodů někdy v příštím roce pod hlavičkou vydavatele Focus Home Interactive. Insurgency: Sandstorm vyjde na PC a „konzole“, čímž se s největší pravděpodobností myslí PlayStation 4 a Xbox One, byť to tisková zpráva nespecifikuje. Pokud původní Insurgency neznáte, tak vězte, že jde o multiplayerovou střílečku se souboji, které se spíše než Call of Duty blíží třeba Battlefieldu, nebo Red Orchestře.

Podobně intenzivní akci slibují vývojáři i pro Sandstorm, stejně jako je v plánu pestrý výběr zbraní. K původní Insurgency se můžete dostat na Steamu za cenu 15 eur a soudě podle více jak 40 000 uživatelských reakcí jde o velmi dobrou akci. Ostatně to si můžete si přečíst i v naší recenzi z února 2014, ve které dostala hra osmičku. Zájemci o úplné počátky hry mohou navštívit ModDB a stáhnout si tam modifikaci z roku 2007.

Tagy: akční multiplayer FPS válečná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.