zavřít

Insurgency se příští rok přerodí v plnohodnotnou hru s kampaní a zamíří i na konzole

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Stále fungující multiplayerová střílečka Insurgency dostane příští rok novou, značně vylepšenou verzi. V roce 2017 se kruh uzavře a z původně prostého modu do Half-Life 2 se stane plnohodnotná hra se vším všudy. Staronová Insurgency: Sandstorm totiž nabídne nový příběhový mód, který doplní roky osvědčený tradiční multiplayer s kooperativními misemi navrch.

Stávající Insurgency nabízí přes 20 zbraní, 16 map, 9 módů, 4 speciální kooperativní módy, podporu až pro 32 hráčů a podporu modifikací. Vývojáři ze studia New World Interactive toho o Insurgency: Sandstorm zatím mnoho neprozradili, ale dá se očekávat, že nová verze hry nevylepší pouze grafiku. Obsahová stránka by měla zůstat víceméně stejná, pouze s bonusem v podobě příběhové kampaně.

Hra se dostane v kabátku Unreal Engine 4 na pulty obchodů někdy v příštím roce pod hlavičkou vydavatele Focus Home Interactive. Insurgency: Sandstorm vyjde na PC a „konzole“, čímž se s největší pravděpodobností myslí PlayStation 4 a Xbox One, byť to tisková zpráva nespecifikuje. Pokud původní Insurgency neznáte, tak vězte, že jde o multiplayerovou střílečku se souboji, které se spíše než Call of Duty blíží třeba Battlefieldu, nebo Red Orchestře.

Podobně intenzivní akci slibují vývojáři i pro Sandstorm, stejně jako je v plánu pestrý výběr zbraní. K původní Insurgency se můžete dostat na Steamu za cenu 15 eur a soudě podle více jak 40 000 uživatelských reakcí jde o velmi dobrou akci. Ostatně to si můžete si přečíst i v naší recenzi z února 2014, ve které dostala hra osmičku. Zájemci o úplné počátky hry mohou navštívit ModDB a stáhnout si tam modifikaci z roku 2007.

Tagy: akční multiplayer FPS válečná

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.