zavřít

Infinity Blade III vyjde za týden a bude větší a hezčí

iPad iPhone

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mezi nejlepší hry, jaké na mobilních platformách najdete, patří grindovací a „šermířské“ RPG Infinity Blade, které se po překvapivém prvním dílu rozrostlo v ambiciózní dvojce. Epic právě oznámil její třetí díl, který vyjde 18. září a jako první hra využije 64 bitových schopností čipu nově oznámeného iPhonu 5S. Pro nás, majitele starších modelů, je tu ale potěšující zpráva, že hra poběží i na iPhonech až ke čtyřce (včetně), iPadech až ke druhé generaci (včetně) a iPodech Touch 4 a 5.

Hlavními hrdiny nyní bude jak Siris, tak i Isa. Oba budete samostatně vylepšovat, získávat s nimi nové vybavení a znovu a znovu čelit silnějším a silnějším nepřátelům. Přitom budete pomocí svých hbitých prstíků šermovat, krýt se, uhýbat, kouzlit atd. Prostě klasický Infinity Blade, opět o něco hezčí, větší a propracovanější. Dá se čekat další zásoba nových zbraní a vybavení, ale a také propracovanější příběh, což naznačuje i trailer, který najdete v článku.

S tím mne napadá, že jestli by si nějaká hra zasloužila převod na PC z mobilní platformy nebo spíše, jestli by si PC zasloužilo převod nějaké hry z mobilní platformy, byla by to právě Infinity Blade. Systém ovládání tahy prstu by šlo lehce nahradit pohybem myši a celý systém krátkých intenzivních soubojů a opravdu pochmurného, osobitého světa je dost atraktivní na to, aby nalákal hráče i mimo mobilní platformy. Na druhou stranu je jasné, že Infinity Blade patří k rodinnému stříbru mobilní divize Epicu a Apple je rád, že může na svých platformách představovat exkluzivně takto kvalitní titul.

...

Tagy: akční RPG

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.