zavřít

GTA Online brzo rozšíří závody autíček ve stylu Micro Machines

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Retro dneska frčí, a tak bylo jen otázkou času, než se vlna nostalgie dotkne i GTA Online. Doufal jsem, že by celá hra mohla být předělána do devadesátkového pixel artu a naportována na Amigu, ale bohužel – nakonec z toho bude pouze nový závodní mód Tiny Racers pro GTA Online, v němž se předhánějí autíčka pěkně z tradičního pohledu seshora. V takovém scénáři samozřejmě nemohou chybět nemožné dráhy a šílené power-upy.

Mezi účinné manévry bude kromě klasického předjíždění patřit také střílení raket či kropení nepřátel kulomety. Mezi exotičtější bonusy se řadí třeba padák nebo kouřová clona. Ale vůbec nic vám nebrání soupeře konzervativně odstranit z dráhy pomocí nárazu svým vlastním vozidlem. Sledovat, jak se jednotlivá autíčka řítí vstříc své zkáze nebo vybuchují v ohni a kusech plechu, v sobě nese nepopiratelné morbidní potěšení.

Update do hry efektně dosmykuje 25. dubna, tedy už příští úterý, a i když jde o trochu překvapivé rozšíření, podle traileru to rozhodně vypadá na napínavou zábavu.

Tagy: auta Závody otevřený svět GTA Online

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.