zavřít

Fortnite zmizela v hloubi vesmíru, hru si teď nezahrajete

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Tohle se Epicu vážně povedlo. Desátá sezóna a s ní celá první kapitola hry Fortnite včera skončila ve velmi poutavé podívané. Nikdo neví, co se bude dít dál, i když únik informací naznačuje úplně novou kapitolu hry.

Hráči, kteří včera vyčkávali na ukončení sezóny, byli svědky něčeho nevídaného. Svět Fortnite skončil. Poté, co se kapitán The Visitor snažil opravit rozbitou časovou linku zdejšího světa, došlo k neočekávaným událostem. Chvíli se tedy zdálo, že se mu podařilo odstranit zamrzlou kometu, ale vše se zase vrátilo a zavládl chaos.

Vzniklá exploze vymrštila hráče do oblak, odkud mohli lépe sledovat následné události. Podivná anomálie začala přitahovat vše kolem sebe, včetně létajícího autobusu, vymrštěných hráčů a mapy, až nezůstalo vůbec nic. Po chvíli se objevila černá koule obklopená modrou září, pravděpodobně černá díra.

A ta je tam doteď. Fortnite si jednoduše nezahrajete, protože mapa už neexistuje. Je hezké, že tato podívaná svým způsobem neutekla hráčům, kteří byli v tu chvíli v lobby (viz Twitter). Neviděli sice vcucnutí mapy, ale jejich postava z menu rovněž zmizela v černé díře spolu s uživatelským rozhraním.

Oficiálně se zatím neví, co teď bude následovat, ale pár dní před těmito událostmi došlo k potenciálnímu vyzrazení. Pravděpodobně vás čeká Fortnite: Chapter 2 s novou mapou, po které se prohánějí lodě. Ale počkejme si radši na oficiální oznámení a opětovné spuštění hry.

Tagy: zombie multiplayer casual eSport battle royale

Zdroje: Eurogamer.net

Kupte na CZC.CZ

 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit
 • hra Fortnite

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální ...

  799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.