zavřít

Filmový LEGO příběh 2 dorazí s herním doprovodem

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Dříve bylo poměrně obvyklé, že největší filmové blockbustery na herním poli doprovodil značkový titul, jehož kvality byly mnohdy přinejmenším diskutabilní. Lego hry si nicméně svůj standard docela drží, takže není velkým překvapením, že únorové pokračování filmu plného stavebnic doplní i příběh herní.

Jednička končí příletem primitivních nepřátel z planety Duplo, kteří idylický Bricksburg promění v ruiny. Hlavní hrdinové Emmet a Lucy se musí vydat do dalších tematických světů, aby zachránili své unesené kamarády – doufám především v návrat rozzlobené jednorožčí kočičky.

LEGO Movie 2 Videogame bylo zatím oznámeno pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, o počítačové verzi nepadlo ani slovo. Potvrzené není ani datum vydání, ale dá se předpokládat, že dorazí přibližně ve stejnou dobu jako film, který u nás jde do kin 7. února 2019. Snad tu bude všechno boží jako v případě prvního dílu.

Tagy: lego Lego příběh

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.