zavřít

Empire of Sin přenáší styl XCOMu do prostředí americké mafie dvacátých let

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Asi byste nehádali, že vývojářské studio Romero Games přijde s tahovou strategií, že? Ale je tomu tak a ve spolupráci s Paradoxem přinesou příští rok xcomovskou tahovou strategii Empire of Sin, která se odehrává v Chicagu 20. let během války mafiánských bossů.

Ve hře se stanete jedním ze čtrnácti mafiánských bossů, kteří válčí o Chicago, přičemž tu najdete reálná jména jako Stephanie St. Claire či Al Capone i fiktivní. Mimochodem ne, Stephanie v Chicagu nepůsobila, ale holt pro herní dobro je třeba reálie ohýbat. Hlavní je, jak ohebná budou herní pravidla.

Během strategického plánování se snažíte expandovat své území a vydělávat na pašování a výrobě alkoholu, hernách, nevěstincích apod. Expanze samozřejmě probíhá násilně a tehdy přijde na řadu tahový systém. Od stylu XCOMu (a další řady tahovek) se Empire of Sin nemá moc lišit. Postupujete po bojišti, využíváte kryt, chlapíka s puškou chce mít vzadu, toho s brokovnicí vepředu.

Různé postavy mají samozřejmě různé schopnosti a to jak pro boj, tak i zlepšují některé vaše výrobny a podniky. Ty také levelujete, abyste přilákali movitější zákazníky, prostě klasický kolotoč. Empire of Sin asi nebude nějak revoluční hrou, ale pokud bude fungovat s taktické části, beru ji všem deseti. Protože kolik dobrých mafiánských her jsme v posledních letech viděli?

Empire of Sin vyjde příští rok na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

Tagy: italská mafie E3 2019

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.