zavřít

Eidos rozdává novelu Deus Ex: Fallen Angel, která předchází událostem Human Revolution

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Deus Ex: Human Revolution byla výborná hra, kterou navíc rozšiřují sympatické literární doplňky. Jedním z nich je román Jamese Swallowa Deus Ex: Icarus Effect, který se odehrává před událostmi v Human Revolution, a jeho hlavním hrdina Ben Saxon vystupuje ve hře Deus Ex: The Fall. Druhým doplňkem je novela Deux Ex: Fallen Angel od téhož autora, kterou Eidos zpřístupnil k Vánocům zdarma v pdf formátu.

Fallen Angel se věnuje sympatické pilotce VTOL Faridě Málik z Human Revolution, která Adama Jensena vozí po celém světě. Podobně jako Icarus Effect se i Fallen Angel odehrává před událostmi hry.

Novela by měla zaplnit pár nepopsaných míst v příběhu Faridy, hlavně co se týče jejího přátelství s Evelyn Carmichael, na níž narazíte v jedné z misí. Pokud si tedy chcete počíst a znovu krátce navštívit svět Human Revolution, stáhněte si Fallen Angel na téhle adrese.

Tagy: stealth akční kyberpunk

Zdroje: PC Gamer

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.