zavřít

Eidos rozdává novelu Deus Ex: Fallen Angel, která předchází událostem Human Revolution

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Deus Ex: Human Revolution byla výborná hra, kterou navíc rozšiřují sympatické literární doplňky. Jedním z nich je román Jamese Swallowa Deus Ex: Icarus Effect, který se odehrává před událostmi v Human Revolution, a jeho hlavním hrdina Ben Saxon vystupuje ve hře Deus Ex: The Fall. Druhým doplňkem je novela Deux Ex: Fallen Angel od téhož autora, kterou Eidos zpřístupnil k Vánocům zdarma v pdf formátu.

Fallen Angel se věnuje sympatické pilotce VTOL Faridě Málik z Human Revolution, která Adama Jensena vozí po celém světě. Podobně jako Icarus Effect se i Fallen Angel odehrává před událostmi hry.

Novela by měla zaplnit pár nepopsaných míst v příběhu Faridy, hlavně co se týče jejího přátelství s Evelyn Carmichael, na níž narazíte v jedné z misí. Pokud si tedy chcete počíst a znovu krátce navštívit svět Human Revolution, stáhněte si Fallen Angel na téhle adrese.

Tagy: stealth akční kyberpunk

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.