zavřít

Dvojice videí demonstruje rozdělení onlinovky H1Z1 na dvě samostatné hry

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Jak jsme před dvěma týdny avizovali, tak se i stalo. Pokud jste během víkendu pustili H1Z1, museli jste si všimnout významné změny. Stávající "survival" verze se nově jmenuje H1Z1: Just Survive a na Steamu se rovněž objevil druhý samostatný titul s názvem H1Z1: King of the Kill, který pracuje výhradně s vyvražďovacím konceptem.

Obě hry stojí 20 eur, jsou dostupné v rámci Early Access a automaticky je vlastní hráči, co si H1Z1 na Steamu koupili kdykoli předtím. Důvodem rozdělení je snaha vyhovět rozdělené komunitě – Just Survive je singleplayerovým dobrodružstvím, ve kterém jde především o přežití, zatímco King of the Kill je ryzí multiplayer, který dává vzpomenout na Battle Royale. Vývoj obou her bude dále pokračovat odděleně i s vlastním zázemím a rozdíly mezi nimi nabízí následující dvojice trailerů.

Video z Just Survive nabízí snad až romantický pohled na apokalyptickou krajinu, která vás ale ochotně sprovodí ze světa.

Video z King of the Kill zase ukazuje nože vražené do zad a v uzavřených arénách vedený nelítostný souboj o přežití na úkor hráče druhého.

V programu předběžného přístupu budou hry minimálně do letošního léta, pak plné verze obou titulů vyjdou nejenom pro PC, ale též Xbox One a PlayStation 4.

Tagy: online zombie akční survival

Zdroje: VG247, Steampowered

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.