zavřít

Dvojice videí demonstruje rozdělení onlinovky H1Z1 na dvě samostatné hry

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Jak jsme před dvěma týdny avizovali, tak se i stalo. Pokud jste během víkendu pustili H1Z1, museli jste si všimnout významné změny. Stávající "survival" verze se nově jmenuje H1Z1: Just Survive a na Steamu se rovněž objevil druhý samostatný titul s názvem H1Z1: King of the Kill, který pracuje výhradně s vyvražďovacím konceptem.

Obě hry stojí 20 eur, jsou dostupné v rámci Early Access a automaticky je vlastní hráči, co si H1Z1 na Steamu koupili kdykoli předtím. Důvodem rozdělení je snaha vyhovět rozdělené komunitě – Just Survive je singleplayerovým dobrodružstvím, ve kterém jde především o přežití, zatímco King of the Kill je ryzí multiplayer, který dává vzpomenout na Battle Royale. Vývoj obou her bude dále pokračovat odděleně i s vlastním zázemím a rozdíly mezi nimi nabízí následující dvojice trailerů.

Video z Just Survive nabízí snad až romantický pohled na apokalyptickou krajinu, která vás ale ochotně sprovodí ze světa.

Video z King of the Kill zase ukazuje nože vražené do zad a v uzavřených arénách vedený nelítostný souboj o přežití na úkor hráče druhého.

V programu předběžného přístupu budou hry minimálně do letošního léta, pak plné verze obou titulů vyjdou nejenom pro PC, ale též Xbox One a PlayStation 4.

Tagy: online zombie akční survival

Zdroje: VG247, Steampowered

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.