zavřít

Do strategie Stellaris přibydou syntetické formy života a mají plán

Windows

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Stejně jako u jiných her ze svého portfolia, ani u Stellaris Paradox nekončí s vydáváním nového obsahu. Tentokrát si na své přijdou všichni ti, kteří si chtěli zahrát za uměle stvořený život na mechanické či biologické bázi. I když u těch Borgů se o tom dá polemizovat. Cestou k tomu bude nové DLC s názvem Synthetic Dawn a přinese možnosti, jak vést civilizace a společnosti, které vznikly uměle. A klidně přitom můžete začít vyhlazovat organiky, ale nikdo vás k tomu nenutí.

Hru můžete začít jako Machine Empire, společnost složenou jen z robotů. Na to se samozřejmě budou vázat unikátní příběhové události a prostě vše, co byste si od nové frakce slibovali. Portréty všech možných robotických modelů doplní i linka, kde se robotické impérium snaží dosáhnout naprosté dokonalosti.

Synthetic Dawn se ale dotkne i dalších civilizací. Kupříkladu v rámci nových událostí se mohou zotročení robotičtí dělníci vzbouřit a vytvořit vlastní vesmírné státy. Stejně tak můžete narazit na trosky dávno zaniklé robotické kultury a třeba i něco z jejího dědictví vytěžit. Kdy přesně Synthetic Dawn vyjde nevíme, prozatím se musíte spokojit s vágním „do konce roku“.

Tagy: strategie vesmírný

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.