zavřít

Do Arma 3 dorazí poslední DLC s těžkými tanky v doprovodu velkého updatu

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Arma 3 se po více jak čtyři roky od svého vydání těšila obsahové podpoře ze strany vývojářů ze studia Bohemia Interactive. Tomu bude zanedlouho konec. Asi tedy ne úplný, protože se dá očekávat, že sem tam vyjde nějaký ten menší update. Ale co se DLC týče, za měsíc dorazí to úplně poslední s prostým názvem Tanks. Možná ještě důležitější je ve stejný den vycházející update pro všechny majitele hry.

DLC Tanks do Arma 3 přidá, držte si klobouky, tanky! Jde o tři úplně odlišné kousky. T-140 Angara je gigantická obluda určená do čela bojových linií. Naprosto všechno na ní je velké – palebná síla i opancéřování. V přímém střetu by druhá novinka AWC Nyx neobstála. Její předností je vysoká mobilita a možnost úprav. Vyskytuje se ve variantách protitankových, protiletadlových i průzkumných.

Poslední z trojice není tak úplně tank, protože pásový pohon je v případě Rhino MGS nahrazen osmi koly. Zároveň jde spíš o pojízdnou houfnici, která svým obřím dělem smázne z mapy i výše zmíněnou bestii T-140 Angara. Tato bojová vozidla jsou podpořena minikampaní o třech scénářích a jednou samostatnou misí, která otestuje vaše schopnosti s Rhinem proti značné přesile těžkých tanků.

Jak již bylo řečeno výše, DLC je doprovázeno velkým updatem. Ten přidává opravdu dlouho žádaný prvek – kompletně vymodelované interiéry obrněných vozidel. O výsledku se přesvědčte sami v naší galerii. Kromě toho bude vylepšeno ovládání vozidel na různých površích, poškození se přiblíží realitě (obranné klece vozidel už nejsou jen kosmetickým doplňkem), sahalo se i na zvuk a na možnosti vizuálních úprav vozidel.

Dále se můžete těšit na nový týmový mód v multiplayeru, tři časové zkoušky pro každé z nových vozidel, dvě protitankové zbraně, nové varianty některých vozidel, vylepšený systém zaměřování atd. Jak DLC Tanks, tak i update dorazí 11. dubna. DLC bude stát 10 eur na Steamu.

Tagy: česká hra České hry 2013

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.