zavřít

Do akčního RPG Vikings: Wolves of Midgard dorazila lokální kooperace a lepší New Game+

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Já to věděl. Gaučová revoluce je tady! Étrojková vlaštovka v podobě splitscreenové adventury A Way Out ukázala cestu dalším hrám, například Vikings: Wolves of Midgard. Do téhle severské rubačky totiž dorazil kooperativní mód, v němž si to může dvojice hráčů rozdat s obry a trolly pěkně na jedné konzoli nebo počítači. Kromě toho do hry dorazil ještě velký update zdarma, který přináší vítané změny pro New Game+.

Co se týče inspirace Vikingů chystanou A Way Out, dělal jsem si samozřejmě legraci. Kooperativní prvek byl od počátku na seznamu přání komunity, které se nechtělo překonávat nepřízeň nestvůr a počasí o samotě. Inu, komunita se dočkala, i když hráči na Xbox One si budou muset ještě chvíli počkat. Ostatní mohou rovnou začít bok po boku bojovat proti zlu a zároveň spolu sdílet nasbírané předměty, což je možnost, která je nově k dispozici i parťákům v multiplayeru.

A teď k užitečným úpravám New Game+. V recenzi jsem si stěžoval na poněkud drsné rozhodnutí sebrat vám s novou hrou veškeré vybavení a nechat jen úroveň a schopnosti, což je podle mého názoru poněkud demotivující – byť si po chvíli najdete lepší zbraně, přece jen nechcete jen tak pro nic za nic přijít o svoje runami poseté čepele. No, odteď si svoje kuchací náčiní můžete nechat, a každý další průchod kampaní nabídne čím dál tím těžší výzvu.

Pěkným přídavkem, který bych ve skutečnosti očekával už v původní verzi, je truhla umožňující sdílet předměty mezi různými postavami. Dále se dočkáte promakanějších Zkoušek bohů, nových efektů pro legendární předměty, úpravy talismanů, vylepšení některých bossfightů, a co je pro mnoho hráčů možná nejdůležitější, zlepšit by se měla i stabilita a optimalizace. Kompletní seznam změn najdete tady.

Tagy: akční RPG diablovka vikingové

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.