zavřít

Díky novému modu si zahrajete Dark Souls v kůži protagonisty Bloodborne

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Nemáte PlayStation 4 a moc byste si chtěli zahrát vynikající Bloodborne (recenze)? Až do dneška jste měli smůlu… A vlastně ji pořád máte, ale trochu menší než předtím. Modder Abject totiž představil svůj projekt BloodSouls, který do prvních Dark Souls přidává model bloodbornovského hlavního hrdiny Huntera. Objeví se i jeho věrné zbraně, Saw Cleaver a Blunderbuss. Úpravou si navíc prošlo uživatelské rozhraní včetně ikon tak, aby co nejvíce připomínalo předloňskou procházku viktoriánským hororem.

Trailer k modu názorně předvádí, co vás čeká, pokud BloodSouls dáte šanci. V elegantním klobouku a s obrovskou mečopilou se prosekáte hordami nepřátel v Anor Londo, vypořádáte se s bossy, nastřádáte dušičky… Zkrátka a dobře si užijete klasickou hratelnost Dark Souls, jen s jiným skinem, zbraněmi a některými zvuky. Jen tak pro zajímavost, Saw Cleaver a Blunderbuss nahrazují původní Dark Sword a Light Crossbow.

Mod si můžete stáhnout na Nexusmods, kde se zároveň dočtete, jak přesně jej nainstalovat a na jaké problémy při jeho používání můžete narazit. Snad se v Sony rozhoupou a jednoho dne schválí plnohodnotný PC port, ale do té doby se hráči na počítačích musí spolehnout na snahu fanoušků.

Tagy: horor akční fantasy bojovka mod

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.