zavřít

Detaily o Halo 4 War Games Pass a balíčcích map

Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kdo dneska nemá takzvaný season pass, jako by nebyl.

Logicky se ke skupině titulů s touto službou přidává i Halo 4, které ten svůj pojmenovalo War Games Pass. Ten vám za 2000 MS bodů (v limitované edici je zdarma) umožní získat všechny tři nadcházející map packy a ještě ušetříte 15 procent z ceny. Plus, vlastníci War Games Passu dostanou dvě unikátní in-game přilby a emblém. Je to tedy logická volba pro ty, kteří ví, že budou multiplayer nového Halo hrát (a takových nebude málo).


Co se týče jednotlivých map packů, první se objeví ještě v prosinci a bude se jmenovat Crimson Map Pack. Obsahovat bude mapy Wreckage, Harvest a Shatter. První bude reflektovat střet civilizací (to poznáte z děje hry), druhá bude na místě lidské kolonie s interiéry i pár exteriéry, a třetí bude na měsíci obsazeném emzáky.

Majestic Map Pack vyjde v únoru a najdete zde Landfall, Monolith a Skyline. Landfall bude mapa pro primárně pěchotní boje blízko oceánu, Monolith vás pošle do vesmíru a Skyline bude v industriálním prostředí.

Castle Map Pack pak vyjde v dubnu. Budou zde mapy Daybreak, Outcast a Perdition. První mapa bude v prostředí vojenské základny v rámci horského komplexu. Outcast bude přírodní mapou na mimozemském světě a Perdition bude v základu městskou zástavbou se vším, co k tomu patří.

Tagy: sci-fi multiplayer dlc FPS space opera

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.