zavřít

DayZ dostane novou mapu a chlupatou hrozbu

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Za zhruba tři měsíce to bude rok od dlouho očekávaného vydání českého hardcore survivalu DayZ. Je to zároveň víc než pět let, co se hráči z celého světa potloukají po zombíky zamořené oblasti Chernarus, která byla, je a ještě nějakou dobu bude jedinou oficiální mapou hry. Brzy vás ale čeká úplně nový kraj.

Zatím bez data vydání, ale s příslibem „brzy“ se DayZ dočká nové mapy Livonia. Že vám je tento název povědomý? Nejde totiž o novinku v pravém slova smyslu. Bohemia Interactive představila Livonii inspirovanou Polskem v posledním DLC Contact pro Armu 3.

Možná nepůjde o úplně stejnou mapu (zombie apokalypsa přeci jen pozmění lidský svět k nepoznání), ale minimálně rozloha je zachovaná – 163 kilometrů čtverečních. S novou mapou přijde i nový nepřítel, kterým je docela obyčejný, ale velmi nebezpečný medvěd.

Trailer označuje Livonii za DLC, takže si ji možná budete muset koupit. Mapa vyjde někdy v budoucnu na všech platformách.

Tagy: akční survival česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.