zavřít

Datum vydání a HW požadavky Resident Evil 6 pro PC

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Tak už i PC hráči se dočkali, nebo spíše se dočkali oznámení data, kdy se konečně dočkají. Resident Evil 6 silně polarizoval komunitu, jak se čekalo, a dokončil přenos od survival hororu k akčnímu dobrodružnému hororu. Ostatně, to si můžete přečíst v naší recenzi. Nyní se Capcom nechal slyšet, že PC verze vyjde 22. března a to jak v krabici, tak na Steamu. V balení se hrou pak budou všechna konzolová DLC plus obtížnost No Hope. A navíc Capcomáci přihodil i systémové požadavky.


Minimální požadavky:
OS – Win XP, Vista, Win 7, Win 8
Procesor – Intel Core2 Duo 2.4 Ghz a lepší, AMD Athlon X2 2.8 Ghz a lepší
Paměť – 2 GB RAM
Grafika – NVIDIA GeForce 8800 GTS a lepší, DirectX 9.0c
16GB instalace na HDD


Doporučená sestava:
OS – Win XP, Vista, Win 7, Win 8
Procesor – Intel Core 2 Quad 2.7 Ghz a lepší, AMD Phenom II X4 3 Ghz a lepší
Paměť – 4 GB RAM
Grafika – NVIDIA GeForce GTX 560 a lepší, DirectX 9.0c
16GB instalace na HDD

Kromě toho se 22. ledna dočká konzolová verze hry velkého updatu. Hodně změn se dočká Agent Hunt mód, do něhož se budete moci zapojit i bez dokončení kampaně. Dále půjde specifikovat podmínky použití modu, půjde volit Stage a Region. Stejně tak půjde navolit filtr nastavení hostitelské hry podle toho, co má hráč zvoleno (nekonečné náboje apod). Navíc, v celé hře bude možné se vracet do jakékoliv fáze Stage, pokud jste ji už dokončili a co se týče asistence QTE (které tím prakticky neexistovalo a bylo automaticky úspěšné), která byla původně jen na úrovni Amatér, tak bude nově přístupná všem obtížnostem.

Tagy: horor akční survival third person

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.