zavřít

Datadisk Fractured Worlds pro diablovku Victor Vran zvýší maximální level

PlayStation 4 PC Xbox One

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Než (a pokud vůbec) se povedená diablovka Victor Vran dočká regulérního pokračování, rozšíří ji datadisk. Ten ponese název Fractured Worlds a s novou příběhovou kampaní ještě letos na jaře. Hlavním tahákem datadisku bude nová příběhová kampaň, ale tvůrci z Haemimont Games mysleli i na ostatní prvky a hry a nebáli se menších změn.

Victor Vran: Fractured Worlds vás zavede na místo, jehož existenci má na svědomí kolize několika "rozlomených světů". Vy se tam musíte pokusit dát dohromady astroláb a s jeho pomocí změnit titulnímu hrdinovi osud. O příběh jde ale v podobných hrách ale až v druhé řadě, a tak se můžete těšit především na čtyři nové, každý den znovu náhodně generované, dungeony.

Znovuhratelnost by měl podpořit i speciální dungeon Fracture. Ten má být nekonečný a plný nových výzev. Datadisk také zvedne maximální možnou dosažitelnou úroveň z 50 na 60, přidá dodatečný slot pro Destiny Card a představí nový typ předmětu: Talismany. Ty mění bojové schopnosti i vzhled hlavního hrdiny a můžete je dokonce i craftovat.

Samozřejmostí jsou pak noví nepřátelé a podpora kooperativního režimu. Victor Vran: Fractured Worlds bude také součástí kompletní edice Victor Vran: Overkill Edition, kde vedle základní hry najdete také metalové DLC Motörhead: Through the Ages.

Victor Vran: Fractured Worlds vyjde souběžně s Overkill Edition a byť přesné datum vydání ještě neznáme, minimálně podle přiloženého traileru by to mělo být někdy na jaře letošního roku. U platforem vás také žádné překvapení nečeká: počítá se s PC, PlayStationem 4 a Xboxem One.

Tagy: akční fantasy RPG izometrické datadisk klikfest

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.