zavřít

Dark Souls Remastered vtrhne koncem května na Switch, PS4, Xbox One a PC

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Nejen hráči na Switchi se dočkali. Dark Souls vyjde v remasterované verzi na Nintendo Switch, PC, PS4 a Xbox One. Ve všech verzích najdete i DLC Artorias of the Abyss. Na všech třech platformách tohle kultovní akční RPG vyjde 25. května a jako původní verze vám nabídne desítky hodin napětí, pocitu zmaru i nadšení z vítězství. Prostě taková emocionální horská dráha.

Na „velkých“ konzolích, tedy PlayStation 4 a Xbox One také můžete počítat s podporou prvků jejich silnějších verzí, tedy Xbox One X a PlayStation 4 Pro. To zahrnuje především 4K rozlišení a 60 FPS, které platí i pro PS4 a Xbox One. Tyto konzolové verze u nás vydá Cenega.

PC verze nabídne samozřejmě také 60 FPS a 4K, na Switchi je v doku rozlišení 1080p a v handheldu 720p s 30 FPS. U všech variant pak můžete počítat s multiplayerem pro šest hráčů. Jen těm se Switchem doporučují pořídit si řemínek na konzolí, co kdybyste ji v návalu vzteku zahodili… Každopádně, konec května se ponese ve znamení písmen YOU DIED.

Tagy: akční fantasy RPG hardcore

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.