zavřít

Čtvrtá sezóna Elite Dangerous: Beyond přidá eskadry a vylepší skenování

Windows MAC Xbox One

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Čtvrtá kapitola vesmírného dobrodružství Elite Dangerous: Beyond by měla být tou vůbec poslední. Dorazí ještě tento měsíc a dotkne se prakticky všech hráčů, přidá totiž možnost formovat velké eskadry. Nové vychytávky potěší taky těžaře a vesmírné průzkumníky. Navíc to celé bude krásně vypadat díky vylepšenému světelnému enginu.

Zapálení hráči si kapitolu čtyři mohli vyzkoušet během bety, která už skončila. Vesmírní tuláci se dočkají lepších skenerů, díky kterým mohou zkoumat vzdálená tělesa. V mapování planet a prstenců vám pomohou kosmické sondy, protože na nich zvýrazní důležité body. Skenování je v Elite sice už dlouho, ale hráčům prý nepřipadalo moc zábavné, což si tento update klade za cíl zlepšit.

Nových nástrojů se dočkáte také v těžařské oblasti. Skenováním prstenců zjistíte, z jakých minerálů se skládají jednotlivé asteroidy a namísto toho, abyste je po jednom ořezávali laserem, budete je moct odpálit řízenou detonací, což kromě vizuálně uspokojivé exploze oddělí zrna od plev a zanechá vám spoustu drahocenných surovin k posbírání.

Elite Dangerous zatím nemá žádný oficiální systém klanů nebo gild. Menší uskupení, křídlo, pojme jen několik hráčů a existují i celkem neorganizované skupiny, což by měly změnit eskadry. Dočkají se vlastního komunikačního kanálu, tabulek úspěchů i hierarchie. Budou moct také s ostatními eskadrami tvořit celé frakce. V jednom z budoucích updatů by se eskadry měly dočkat taky letadlových lodí, které jim budou sloužit jako základny.

O grafické změny se postará vylepšený světelný engine, nějakých drobných úprav se dočká taky interface. Přibude i několik nových lodí, třeba závodní Mamba za 55 milionů kreditů. Kapitola čtyři každopádně do Elite Dangerous: Beyond dorazí 11. prosince.

Tagy: cesta do vesmíru vesmírný simulátor Elite: Dangerous vesmírná hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.