zavřít

GamesPlay: Okna vesmíru Elite dokořán s astronomem Jiřím Grygarem

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V netradiční hodinu a v rovněž netradičním obsazení se odehraje dnešní "netradiční" gamesplay Elite: Dangerous. Začínáme okolo 20:00 a za kamerou na vás čekají obličeje Lukáše Grygara a jeho tatínka Jiřího Grygara - známého astronoma, astrofyzika a popularizátora vědy nejenom z pořadu Okna vesmíru dokořán. Nápad pozvat Jiřího Grygara do studia, aby společně s Lukášem okomentoval z astronomického hlediska jevy v Elite: Dangerous, vznikl během našeho posledního gamesplaye, a pak už jen zbývalo najít vhodný termín. Pokud tedy chcete být svědky toho, co Jiří Grygar říká na ztvárnění vesmíru a různých jevů v Elite, stačí si pustit následující video.

Z obsazení gamesplaye vyplývá, že není až tak zaměřený na prezentaci hry samotné, jako spíše na analýzu Elite z pohledu astronomie, astrofyziky a vědy obecně. Očekávejte tedy spoustu zajímavých informací z povolaných úst Lukáše Grygara i Jiřího Grygara, protože v případě této dvojice syn a otec nepadlo vědecké jablko daleko od stromu.

Tagy: akční vesmírný gamesplay simulator

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.