zavřít

Chystá se pokračování tycoonu Transport Fever

Windows MAC Linux

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Transport Tycoon Deluxe je mezi tycoony naprostou legendou, jejíž úspěch se další značky snaží aspoň vzdáleně napodobit. Jeho duchovní nástupce Transport Fever 2 bude pokračováním jedničky z roku 2016. Opět se ujmete správy dopravní společnosti v příběhových kampaních, tentokrát s dynamickými prostředími, vylepšeným uživatelským rozhraním a větší podporou modů.

Vývoj svého logistického impéria si můžete rozplánovat na více než 150 let, s čímž souvisí také průběžný rozvoj použitelných technologií. Potom bude na vás, abyste postavili klíčové tratě a zastávky, starali se o zakoupená vozidla a postupně ovládli dopravu na souši, na moři i ve vzduchu. A vydělávali, samozřejmě.

Transport Fever 2 nabídne velké sandboxové mapy, kde se můžete dle libosti vyřádit, i tři velké kampaňové scénáře s konkrétními cíli a misemi. K jejich dosažení vám pomohou vlaky, tramvaje, letadla, lodě, autobusy i náklaďáky. Hra by měla realisticky simulovat vývoj ekonomiky i samotného prostředí, provoz se tedy projeví třeba na postupném rozrůstání měst.

Dobrodružství a scénáře budete moct vytvářet dokonce i vy sami a o své výtvory v podobě map, misí, ale i vozidel a budov se budete moct dělit skrz podporovaný Steam Workshop. Do editoru světů se pak můžete vydat i bez znalostí modderských nástrojů.

Logistický tycoon Transport Fever 2 vyjde pro PC, Linux a Mac v posledním čtvrtletí letošního roku.

Tagy: logistika tycoon

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.