zavřít

Českých sběratelek Cyberpunku 2077 je málo, ale budou

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Báli jste se, že vám utekla předobjednávka sběratelské edice a už ji neseženete? Nebojte. Oficiální předprodej pro Česko ještě nezačal, souboj o sběratelky započne až za necelé dva týdny. Edice Cyberpunku 2077 se soškou, artbookem, steelbookem, průvodcem a spoustou dalších drobností v kvalitě, na kterou jsme od CD Projektu zvyklí, zatím nemá oznámenou cenu a naleznete ji u vybraných prodejců.

O distribuci Cyberpunku 2077 se v České republice stará Comgad, kterému se podařilo počet kusů sběratelských edic pro Česko a Slovensko navýšit o polovinu. I tak bude ale jejich množství velmi omezené, proto si do diáře zapište datum a čas předprodeje: 1. října 2019 ve 12:00.

Cyberpunk 2077 sběratelka

Ve stylové žlutočerné krabici naleznete 25centimetrovou sošku V na motorce, artbook v pevné vazbě, steelbook, průvodce světem Cyberpunku a po Night City, mapu města, pohlednice, klíčenku, nášivky, samolepky, odznáčky, digitální bonusy včetně soundtracku a samozřejmě i kopii hry na PC, Xbox One nebo PlayStation 4.

Seznam prodejců sběratelské edice bude známý na začátku příštího týdne, samotný Cyberpunk 2077 vychází 16. dubna 2020.

Tagy: sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: Comgad

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.