zavřít

Český dungeon The Keep si můžete před koupí vyzkoušet díky demoverzi

Windows 3DS

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dva a půl roku po 3DS verzi vyšel český dungeon The Keep od studia Cinemax hru i pro PC. Počítejte s realtime souboji a pro počítačovou verzi přepracovaným systémem magie, kdy kouzla vyvoláváte pomocí řetězení run na speciální tabulku. A protože krom hry samotné tvůrci na Steamu vydali i demoverzi, můžete si před koupí vyzkoušet, jak je práce s magií v The Keep zábavná.

Podle Lukáše Macury demo obsahuje tutoriál, první dvě kapitoly ze hry a sdílí uložené pozice s plnou verzí hry. Pokud si ji následně koupíte, budete moci pokračovat tam, kde jste v demoverzi skončili. Takže zamiřte na Steam a demo si zkuste, nic za to nedáte.

Osobně jsem byl z 3DS verze hry nadšený, především kvůli skvělému systému kouzlení a ovládání stylusem. Jsem zvědavý, jak se Cinemaxu povedlo všechno převést do PC verze, o čemž se dozvíte již brzy z naší recenze. Nebo ze zmíněného dema.

Tagy: fantasy RPG dungeon

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.