zavřít

Bůh smrti Anubis představuje prvního z dočasných megabossů v Assassin's Creed Origins

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Série Assassin’s Creed chytla s nejnovějším dílem Origins druhý, možná už i dokonce třetí dech. Bayekovo dobrodružství v Egyptě se Šárce líbilo na osm bodů z deseti, kde si ve své recenzi pochvaluje mimo jiné vyobrazení Egypta jako takového: „Svět na pomezí delty Nilu je obří, jednoduše nád-her-ný a tak skvěle řemeslně zpracovaný, že vás dokáže přenést do vyprahlé pouště, i když za okny máme sychravý podzim a teplotu pod nulou.“ Věřím, že nová zkouška ve formě souboje s jedním z egyptských bohů jí rovněž vykouzlí úsměv na tváři. I když, čelit obrovitému bohu a jeho přisluhovačům...

Trials of the Gods je série čtyř časově omezených zkoušek, ve kterých se s hlavním hrdinou Assassin's Creed Origins utkáte s nerovnocennými soupeři. Prvním vyzyvatelem je bůh smrti, podsvětí a posmrtného života Anubis. Tedy, ve skutečnosti nejde o opravdového boha, ale o programový glitch Animu. To aby se vám dojem z „historického“ pojetí hry úplně neroztříštil na kusy.

Souboje s bohy nejsou nic pro začínající Bayeky, ale slouží jako bezplatný endgame, který obohatí už tak dost bohatou hratelnost v následujících měsících. Na Anuba se tak netěšte, pokud ještě nemáte úroveň 40. Zkusit to tedy můžete i dříve, ale počítejte s nemalými obtížemi. Kromě vysoké úrovně si s sebou samozřejmě vezměte i tu nejlepší výbavu.

Tato zkouška vám již nyní svítí kdesi na mapě a stačí k ní jen dojet. Zároveň se nebojte prvotního nezdaru. Do Anuba můžete řezat až do 14. listopadu a pokud se vám ho konečně podaří skolit, těšte se na božskou odměnu. Když tímto způsobem posbíráte všechny čtyři trofeje z dalších nadcházejících Trials of the Gods, budete odměněni legendárním oblečkem.

V případě, že se vám nepodaří v časovém limitu zdolat boha smrti, ať už z důvodu nízké úrovně, nepřejícího štěstíčka nebo absence hry na vašem disku, nemusíte mít strach. Všechny zkoušky se ve hře jednoho dne opět objeví. Že by se Ubisoft inspiroval u Hitmana a jeho Elusive Targets? V takovém případě není co namítat.

Tagy: Assassin's Creed (série) Egypt akční RPG historická 3rd person third person

Zdroje: GamesRadar

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.