zavřít

Bílé zvířátko Ori se dočká nového dobrodružství v Ori and the Will of the Wisps

Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Nádherná plošinovka Ori and the Blind Forest uchvátila hráče překrásnou malovanou grafikou, úžasným soundtrackem a místy dost nekompromisní obtížností. Spolu s dojemným příběhem šlo o opravdu povedenou a svěží plošinovku, která zaznamenala celosvětový úspěch. Není tedy divu, že se časem dočkáme jejího pokračování v podobě Ori and the Will of the Wisps.

O druhém dílu nemáme žádné jiné informace, než které poskytuje první trailer. Ten hodně sází na emoce, vyvolávané prostřednictvím překrásného prostředí tajemných bažin s ropuchami, jeskyně s hnusným pavoukem nebo spálené krajiny za elektrizující bouře.

Korunu celému melancholickému pojetí nasazuje závěrečná scéna s roztomilou sovičkou, která smutně vzhlíží na kostry (nejspíš) svých rodičů v mrtvé krajině ptačího hřbitova. Citlivý Ori poskytuje sovičce přátelské objetí pro utěšení bolesti. Video doprovází opět fantastická a rozpoznatelná hudba.

Na informace, kdy Ori and the Will of the Wisps vyjde a co přinese nového, si ale budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Snad se informace objeví ještě v průběhu E3.

Tagy: akční plošinovka E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.