zavřít

Bethesda opravila bug ve Falloutu 76, hráči ho chtějí zpět

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Fallout 76 má chyb jak much a tak nějak by se čekalo, že hráči budou stát o to, aby je Bethesda opravila všechny. A pokud možno hned. Ale pak zamrzí zjištění, že jeden krásný dobrý skutek vlastně patří do toho chybového hejna, což se stalo v případě úkolu v továrně na konzervy. Jídlo pro všechny! Nebo ne?

Bethesda se na Falloutu 76 snaží sešít, co se dá, takže tento týden vydala patch opravující opravdu dlouhý seznam neduhů, které hráče trápí. Jenomže bug v úkolu Feed the People hráče v podstatě vůbec netrápil.

Jedná se o příležitost v konzervovací továrně Mama Dolce’s Food Processing. Hráči v ní musejí nasbírat bujón, nakrájenou zeleninu a sóju s masovou příchutí, zatáhnout za páčku a pak výrobní linku bránit před vlnami nepřátel. Jasně, podobně jako ve většině úkolů ve Falloutu 76 nešlo o nic moc záživného, odměna za splnění ale byla jedna z těch lepších.

Výslednou konzervu totiž kromě hráčů, kteří pomáhali továrnu bránit, dostali i všichni ostatní na serveru. „Nakrmit lidi“ jste tak mohli nezávisle na tom, jestli se účastnili, nebo ne, což byla jedna z poměrně mála příležitostí, jak jste mohli ovlivnit celý svět mimo své bezprostřední okolí.

Až na to, že šlo o chybu, nikoliv o záměr. Hráči na Redditu i na jiných diskuzních serverech s jejím opravením důrazně nesouhlasí, protože podle nich šlo mimo jiné o „komunitní událost, kterých by si hra zasloužila víc“. Přestože je Fallout 76 v podstatě MMORPG, paradoxně pomoc ostatních hráčů k ničemu příliš nepotřebujete, protože všechno zvládnete sami.

Bethesda se k návratu polévky v plechovce pro všechny zatím nevyjádřila. Ve vydávání updatů ale přirozeně plánuje pokračovat a ty budoucí mají přidávat nové, zajímavější mise, jako třeba otvírání cizích krytů. Vzhledem k úplné absenci přátelských NPC je ale celkem jasné, co v nich najdete.

Tagy: akční RPG postapokalyptická postapokalypsa

Zdroje: Reddit, Eurogamer.net

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.