zavřít

Battle royale Fear the Wolves má velké plány s v příštím týdnu startujícím early accessem

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Fear the Wolves od některých tvůrců Stalkera se pokusí vnést trochu novoty do rozpínajícího se žánru battle royale. Temné prostředí Černobylu s sebou přináší zajímavé prvky, jako jsou podivné anomálie, zóny s vyšší radiací, mraky radiace plynoucí si po vlastní ose, zmutovaní vlci, nebo třeba nutnost extrakce vrtulníkem v samotném závěru bitvy. To vše si můžete ozkoušet již příští týden, ale spousta dalšího obsahu teprve doteče v průběhu následujících měsíců.

Tvůrci z Vostok Games označují prvotní early access verzi hry za betu. Můžete se tedy těšit na poměrně funkční jádro, které pošle sto hráčů na jednu mapu o velikosti 25 kilometrů čtverečních. Stanete se osamělým vlkem, nebo vytvoříte skvadru s kamarády. Rukama vám projde dvacítka zbraní s ještě více upgrady a patnáctkou obleků, které naleznete poschovávané v různých staveních nebo v zásobách shozených letadly.

Od počátku můžete využívat dopravní prostředky, sledujete rozednění i západ slunce během jednoho klání a čelíte radiačním zónám, vlkům i nepřízni počasí. Jestli bude svítit slunce, foukat silný vítr, nebo hřmět za doprovodu lijáku, nezáleží na hře, ale na mrtvých i jiných hráčích sledujících zbytek klání. Diváci totiž volí povětrnostní podmínky ovlivňující bitvu.

To vše bude ve Fear the Wolves přítomné od 18. července, kdy se spustí early access na Steamu. Od Vostok Games by se mohli ostatní učit, protože jejich sdílnost s budoucími plány vývoje se jen tak nevidí. Hned první update hru obohatí o možnost plížení a vyklánění se zpoza rohů, kosmetické úpravy postav, nové počasí v podobě bouře a samozřejmě ladění nalezených bugů.

Později se počítá ještě s novými mechanismy ovlivňujícími hru, mezi které patří například bodání do zad mačetou nebo rozbíjení dveří sekerou. Přibydou nová vozidla, systém progrese spojený s odemykáním kosmetických doplňků, více zbraní a jejich modifikací, hraní v noci, nové prvky mapy a tak dále.

Mezi největší a pravděpodobně velmi vzdálené updaty patří nové mapy a herní módy, z nichž jeden má vyloženě inovovat žánr battle royale. Poslední neznámou tak zůstává cena, která se má v průběhu vývoje zvyšovat, ale teď ještě ani nevíme, kde začíná. Fear the Wolves by každopádně měla vyjít někdy v příštím roce na PC a konzolích.

Tagy: radiace černobyl battle royale

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.