Worms Space Oddity pro Wii v prvních obrázcích
zdroj: tisková zpráva

Worms Space Oddity pro Wii v prvních obrázcích

8. 9. 2007 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vypadají jinak, využívají odlišných fyzikálních zákonů ve vesmíru a střílí jedině se speciálními Wii ovladači.

Po stručném ohlášení z minulého týdne pro vás máme první obrázky a bližší detaily k Worms: A Space Oddity, kterou už přes půl roku chystá Team 17 pro Wii. Autoři upustili od zavedené kreslené grafiky a vizuálně hru chtějí přiblížit jiným titulům pro Nintendo (inspirace Paper Mariem/Yoshi’s Island). Singleplayer v sobě zkombinuje deathmatch, puzzly i party games (= minihry, k nimž se budete moci zpětně vracet i v multiplayeru). Hra bude stát na lineární příběhové lince, prokládané zábavnými filmečky.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Podíváte se do vzdálené sluneční soustavy na šest planet, lišících se fyzikálními zákony (gravitací, silou větru aj). Na výběr budete mít ze čtyř týmů po třech červech, přičemž každému budete moci změnit podobu (klobouk, barvu pokožky i posmrtný hrobeček), jméno či vlajku. Zbraně budou ovládat pomocí Wii Remote, např. Astro Punchem (upravenou verzí dřívějšího Firepunch) buďto máchnete ve vzduchu nebo protivníka bodnete. Z dalších zbraní se můžete těšit Drop Ship (podobná Concrete Donkey) i Guided Missile, kdy budete vystřelenou raketu přímo řídit. Zbytek jen heslovitě:
  • Během hry možnost nastavovat kurzorem na obrazovce kameru.
  • Deformovatelný terén s možností zahrabat se do země.
  • Vylepšená verze enginu z Worms: Open Warfare 2, běžící plynule v 480p a širokoúhlém módu.
  • Multiplayer: náhodně či proti přátelům, které jste si přidali do seznamu. V nastavení na výběr prostředí, počet hráčů (maximálně 4, bez možnosti tvořit týmy), vizáž jednotlivých červů, typ hry + možnost použít vlastní úrovně z editoru.
  • Podpora WiiConnect24 pro stažení pozdějších přídavků, naopak hlasová komunikace ani klasické ovládání/Gamecube ovladač používat možné nebude.
Worms: A Space Oddity vyjde u THQ v půlce příštího roku.
zdroj: IGN. Gamersyde

levis

Nejnovější články