zavřít

World of Warcraft: The Burning Crusade

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Blizzard si letošního apríla zdá se slušně užila.

Vlastně byla ve svém šálení, pokud skutečně šálila, dost úspěšná, protože doteď se na internetu čile diskutuje o tom, zda jsou věci, které oznámila, pouhým aprílovým žertíkem, anebo věrohodným faktem. Už v krátkých zprávách jste mohli zaregistrovat zmínku o oznámení druhé hratelné rasy v datadisku World of Warcraft: The Burning Crusade, tzv. Wisps (tou první rasou jsou Blood Elves). Někdo tvrdí, že jelikož došlo k jejímu odhalení (včetně ukázek a podrobností o historii) ještě v pátek, tedy s datem 31.března, o vtípek se nejedná. "Aprílníci" se nicméně odvolávají na podivné vlastnosti, kterými by příslušníci rodu Wisps měli oplývat, a to zejména na schopnost vybouchnout, díky níž by se hráč permanentně nacházel ve stavu neživém. Nechci kazit legraci, a tak nechám na vás, ať si rozhodnete, na kterou stranu se přikloníte. Každopádně, obrázky, které vám nabízíme v této chvíli, patří skutečně k datadisku WoW: The Burning Crusade a vyšly dnes.


Blizzardi jinak neskončili své aprílové řádění pouze u nové rasy k addonu pro svou věhlasnou MMORPG. Tentokrát už přímo na prvního apríla (tiskovka je tak alespoň datovaná) si nechali ještě oznámení o tom, že se jejich společnost pustila do nového obchodního počinu, a to konkrétně do zřízení řetězce restaurací s názvem BurgerCraft. První restaurace prý má být otevřena 1. června v Los Angeles. Milovníci her Blizzardu si tam údajně přijdou na své. Tiskovku obsahující i na první pohled velice chutné menu najdete zde ;)
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.