zavřít

Výlet do Dark Age of Camelot: Shrouded Isles

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo se zapojil do dobrodružství v MMORPG Dark Age of Camelot, určitě se zapojí i do těch dalších, teprve připravovaných, která vyjdou s podtitulem Shrouded Isles.

Mythic Entertainment slibují tento datadisk vydat ještě letos v listopadu a nyní nově zprovoznili také oficiální stránky hry. Kromě toho můžete navštívit naši galerii, kde na vás již netrpělivě čeká pár pohlednic ze vzdálených virtuálních světů.


nové obrázkykompletní galerie

DAoC: Shrouded Isles poběží na zcela novém grafickém enginu, který bude podporovat také některé nové efekty. Připravte se na cestování do tří zcela nových ostrovních kontinentů, při jejich objevování a prozkoumávání vás bude doprovázet rovněž nový soundtrack. Aby toho nebylo málo, seznámíte se s celekm třemi novými rasami - vždy jednou na říši, a na dvě třídy charakterů vždy pro každou rasu (tedy celkem šest).
zdroj: BluesNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.