zavřít

Ve vesmírné strategii O.R.B. to vře

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Náš poslední výlet do kosmu s novými obrázky z připravované vesmírné strategie O.R.B. byl spíše romantickou vyjížďkou neznámými končinami, kde čas od času okolo vás profrčí jiné vesmírné plavidlo, avšak ty dnešní screenshoty mají k romantice dosti daleko.

I když samozřejmě také záleží na tom, kdo co považuje za romantiku. V každém případě, jestli máte dost odvahy a neprůstřelnou vestu (ta by vám ale v tomto případě nejspíš byla stejně pendrek platná), můžete se směle pustit do prohlížení velmi ostré vesmírné přestřelky.


nové obrázkykompletní galerie

O.R.B. vzniká v dílnách společnosti Strategy First. Tati hra svým hráčům nabídne plnohodnotný 3D vesmír a velkou volnost pohybu v něm. Snad tvůrci vycházeli z agresivní povahy lidstva, když tento kosmos obydleli pouze dvěma rasami, které v momentě, kdy na sebe narazí začnou bojovat. Kromě velmi pěkně zpracovaného prostředí s mnoha planetami, měsíci, dalšími vesmírnými tělesy a spoustou rozličných jednotek patřících ať už jedné nebo druhé vesmírné rase, si budete moci užít i editoru kampaní a nástrojů (ten bude volně ke stažení), s jejichž pomocí bude ve vašich silách naskriptovat si své vlastní scénáře, kampaně i cut-scény.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.