zavřít

Tucet skvělých obrázků z Unreal II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Díky našim dobrým vztahům s lidmi z amerického vydavatele Infogrames Vám dnes můžeme naservírovat sadu dvanácti zbrusu nových obrázků z Unreal II, které asi nepotřebují žádný komentář - většinu dostupných informací o této tajuplné hře v sobě skrývá naše starší preview.

zdroj: Archiv

Jde také o vůbec první oficiální obrázky, na nichž je vidět HUD (panel vpravo nahoře s ukazatelem zdraví, nábojů apod.)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak to tak vypadá, úroveň grafického zpracování od nedávné alpha-verze značně pokročila a kromě titulů běžících na stejném Unreal Warfare enginu od Epicu neznám žádnou jinou hru, která by se po této stránce mohla v současnosti Unrealu II vyrovnat. V souvislosti s těmito obrázky jsme se také dozvěděli přiznivou novinku, že Infogrames po včerejších událostech pravděpodobně urychlí oficiální oznámení Unreal Tournamentu 2 (k němuž mělo původně dojít 15.1.) a současně s tím uvolní rovnou dvacítku prvních hi-res screenshotů z UT 2 v rozlišení 1600x1200 - stačí vydržet už jen pár dnů ;)

Na sajtě pro novináře WorthPlaying se před okamžikem objevilo nové video (32 MB) právě z Unreal II, jehož celou polovinu sice zabírá německý rozhovor s tvůrci hry, ale v jeho druhé části uvidíte pěkné efekty s dynamickou mlhou, souboj botů a sexy zpravodajku Aidu. Na ráno připravujeme lokální mirror s DivX verzí, jejich server se v tuto chvíli zdá být velmi přetížený.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.