zavřít

The Sims 3 spekulace a Open for Business dojmy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Designér Will Wright, který vymyslel bestseller The Sims, před pár dny oslavil 46.

narozeniny a zrovna tou dobou prosákly na internet spekulace o možném zrodu plnohodnotného třetího dílu. Má je na svědomí firma GammaRay Studios, zabývající se grafickými pracemi a pre-vizualizací filmů a her, která mezi svými klienty uvádí Electronic Arts a u nich právě The Sims 3. Nikdo samozřejmě nepochybuje, že se jich jednoho dne dočkáme a pokud by opět vzniklo 7 přídavků jako pro jedničku, stane se tak někdy v roce 2008 :) To ale kdysi nezabránilo jednomu holandskému webu v tom, aby si dal práci s vytvořením návrhu (čtěte: falešnými screenshoty), jak by asi třetí Sims mohli teoreticky vypadat:


Nyní je však středobodem zájmu třetí datadisk The Sims 2: Open for Business, z nějž do galerie přibylo mnoho čerstvých obrázků. Jako se již stalo pravidlem, EA vyslali producenta hry Tima LeTourneau na novinářské turné, díky čemuž došlo k odkrytí spousty podrobností o novinkách ve hře a výtah toho nejdůležitějšího, včetně fotek z prezentace, sesumarizovala domácí fanouškovská stránka TheSims2.cz:
    Datadisk nabídne novou městskou část pro vaše sousedství (podobně jako Downtown v Nočním životě) zvanou Bluewater Village. Svůj obchod budete pochopitelně moci jakkoliv vzhledově upravovat a vybavovat libovolnými objekty. Dokonce i zboží do regálů budete mít možnost umisťovat. K výběru zboží poslouží speciální katalog čítající nábytek, elektroniku… a dokonce také auta (s nainstalovaným Nočním životem.). Jakmile bude váš obchod vybaven, tak se nevyhnete stanovování cen zboží. Tento proces je řešen velmi jednoduše – každému objektu (včetně dveří a regálů) je možno přiřadit cenu. Aby vám z milovaného obchůdku nezbyla jen prázdná místnost bez regálů, tak je možné některým objektům symbolicky odebrat cedulku s cenou. Prodavači budou důležitým článkem mezi vámi a zákazníky. Budou je přemlouvat ke koupi, ale pozor – někdy s nimi začnou také flirtovat, což nemusí každému vašemu zákazníkovi být příjemné... [více]
Tato fansite rovněž nabízí vlastní recenze speciálních verzí The Sims 2 pro handheldy Sony PSP a Nintendo DS, které se již v ČR prodávají, čemuž tam sekunduje překlad dojmů GameSpotu z PS2 verze hry.
zdroj: fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.