zavřít

Terminator 3: War of the Machines dojmy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V prosinci tohoto roku má společnost Atari uvést na trh nový multiplayerově orientovaný titul od Clevers Games - Terminator 3: War of the Machines, inspirovaný slavnými filmy s nynějším kalifornským guvernérem (Arnoldem Schwarzenggerem) v hlavní roli.

Jde o první hru založenou na tomto filmu od roku 1996, kdy byl vydán společností Bethesda Softworks titul Terminator: Future Shock, což byla mimochodem jedna z prvních skutečných 3D FPS vůbec. Jak je uvedené v první větě, Terminator 3 bude především zaměřen na multiplayer (až pro 32 hráčů), ale obsažena v něm bude také single-playerová kampaň, ve které si budete moci mj. zahrát i přímo za Schvarzeneggerova terminátora.


nové obrázkykompletní galerie

Terminator 3: War of the Machines, ze které vám dnes přinášíme sadu nových screenshotů, bude ve své plné verzi obsahovat 10 multiplayerových levelů. Magazín HomeLAN dostal možnost vyzkoušet si dva (viz toto preview), které se odehrávaly na dvou různých místech z posledního z filmů. Jeden level byl zasazen do současnosti a hráč si mohl vybrat ze dvou týmů - jeden tvořený lidmi vyzbrojenými kulomety, granátomety a raketomety, druhý tvořený proto-terminátory, které jste mohli vidět v druhé polovině filmu.

Druhý level se pro změnu odehrával v post-apokalyptické budoucnosti, kde už byl boj mezi lidmi a stroji podstatně otevřenější a kde bylo možné potkat Terminátory všeho druhu. Zde byly rovněž blíže představeny různé třídy postav lidské rasy - Hunter, Heavy Hunter, Supply class a Scout, a také dvě řiditelná ozbrojená vozidla - Hummer pro tři lidi a vůz podobný APC pro pět lidí. K dispozici je prý hned několik herních typů - War of the Machines (typický DM), tzv. Termination (něco na způsob Domination módu) a Mission mode (hráči dostanou ke splnění různé úkoly).

Mimochodem, majitelé PS2 a Xboxů, kteří už mohou vesele pařit Terminator 3: Rise of the Machines, mohli zaznamenat zajímavé, předem neoznámené překvapení. Spolu s Rise of the Machines se jim totiž dostalo do rukou i hratelné demo a pár filmečků z další hry zasazené do světa Terminator 3 - s podtitulem Redemption. Ta vzniká v dílnách společnosti Paradigm Entertainment a bude vydána na konci příštího roku. Avšak pouze opět pro Xbox a PS2.
zdroj: HomeLANWP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.