zavřít

Secret of the Nautilus v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O chystané hře The Secret of the Nautilus inspirované díly Julese Verna jako 20 tisíc mil pod...

zdroj: Archiv

O chystané hře The Secret of the Nautilus inspirované díly Julese Verna jako 20 tisíc mil pod mořem jsme vás už jednou informovali a nyní se na internetu objevilo několik nových obrázků z této adventury s logickými hádankami, kterou připravují Modern Games a Cryo.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Příběh bude vypadat asi takto. Kapitán Nemo na své ponorce stvořil pokročilou formu umělé inteligence, která má pod kontrolou všechny aspekty lodi. Po konfrontaci s touto AI se Nemo rozhodne ze své ponorky uprchnout. Vy jako hráč objevíte "spícího" Nautila a nenapadne Vás nic lepšího, než si vyzkoušet ponorku ovládat. Ovšem Nautilus pozná, že se na palubu dostal někdo jiný než jeho kapitán a tak se rozhodne vetřelce trošičku otestovat. Čekají Vás různé mechanické rébusy, ale také hádanky, u kterých půjde o čas. No vypadá to na další nadějnou adventuru ve stylu Mystu, takže doufejme, že se co nejdříve objeví více obrázků a informací.
zdroj: PCPointer zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.