zavřít

Screenshoty z PC verze Colin McRae Rally 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývoj třetího dílu Colin McRae Rally podrobně sledujeme od úplného začátku v září...

Vývoj třetího dílu Colin McRae Rally podrobně sledujeme od úplného začátku v září loňského roku, a tak nám nemohlo uniknout dnešní uvolnění dalších tří obrázků, které vůbec poprvé pochází z PC verze této závodní hry.


další nové obrázky

Mezi vozidly ve hře se setkáte i s Ford Focusem, jehož verze obsažená v Colinovi trojce se bude podle slov producenta hry skládat z 13 tisíc polygonů, což je 16x (!) víc, než měl model tohoto vozidla ve dvojce (recenze). Kromě standardní PC verze se na tuto hru můžou těšit koncem tohoto roku ještě majitelé Xboxů a Playstation 2.
zdroj: GameStar

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.