zavřít

Runaway A Twist of Fate screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všimnout si máte nového grafického enginu s pozadími ve vysokém rozlišení a výraznějšími postavami.

Focus Home Interactive a Pendulo Studio dnes vypustili dle svých slov první sadu skutečných obrázků z třetího a zároveň posledního dílu adventurní série Runaway s podtitulem A Twist of Fate. V něm si zahrajete jak za Briana, tak za Ginu, která má mít výraznou roli v příběhu a i díky tomu bude hra přístupnější nováčkům, nijak nezasaženým jejich předešlými dobrodružstvími.

Všimnout si prý máte nového grafického enginu, mezi jehož devizy patří pozadí scén ve vysokém rozlišení, detailnější a výraznější postavy. Co z těchto screenshotů posoudit nelze, je slib realističtějších animací a přepracovaný inventář, dovolující prozkoumat každý předmět z jakéhokoli úhlu. Novinkou se též stane důvtipný systém nápovědy, který pomůže provést složitějšími zákysy, aniž by vám vyloženě vyzradil jejich řešení. Zachován zůstane humorný nádech ve stylu předchůdců, jichž se v Evropě prodal milion kusů.

Runaway A Twist of Fate vyjde ve čtvrtém čtvrtletí 2009 (posun oproti dříve plánované první polovině roku) pro PC a handheld DS - více v předešlém zpravodajství.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Videa: Runaway A Twist of Fate, Baja, Sonic Unleashed  [27.6.2008 19:19 - levis]
Runaway A Twist of Fate přiblíženo  [27.2.2008 12:12 - jd]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.