RTS Maelstrom - něco více o všech frakcích
zdroj: tisková zpráva

RTS Maelstrom - něco více o všech frakcích

18. 4. 2006 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Koncem září má na pulty obchodů dorazit nová futuristická sci-fi real-time strategie s názvem Maelstrom.

Jde o dílo tvůrců Perimetru ze studia KDV, které vás přenese do doby zdevastované Země, kde spolu válčí tři různé frakce. Dvě mají původ v lidském rodě - Remnants a Ascension. Třetí - Hai-Genti - ohrožuje obě dvě a pochází odkudsi z vesmíru.

Společnost Codemasters dnes odhalila první konkrétní informace o každé z nich. Dozvěděli jsme se proto mj., že vůdcem Remnants je bývalý generál americké armády James Buchanan. Jeho podřízení prý hojně využívají špionážní taktiku k průniku za nepřátelskou linii a partyzánské prostředky k položení smrtících pastí, jejichž součástí jsou napalm, miny, anebo dokonce nukleární zbraně. Dokáží údajně rovněž poštvat nepřátelské jednotky proti jejich vlastním, když se prolomí přes jejich obranu a ovládnou je.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Dále jsou tu tzv. Ascension. Ti mají v čele jistého Arlana Khana.Jejich síla spočívá ve vyspělé technologii, díky níž dokáží prakticky cokoliv přemístit kamkoliv. Disponují mocnými speciálními jednotkami "Mechmorfů", ale také schopnými štíty, laserovými zbraněmi, kryogenními paprsky, orbitálními zbraňovými stanicemi, apod. A nakonec tajemní Hai-Genti, vetřelci v pravém slova smyslu. Jejich strategie je dokonale mimozemská. Vysílají na Zemi spóry lačnících po lidském mase, z nichž vyroste armáda krvelačných bestií. Dokonce jsou schopni obětovat své vlastní příslušníky ve jménu produkce ještě příšernějších a nebezpečnějších monster.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články