Rozhovor o ukrajinské akci Xenus (Boiling Point) už brzy
zdroj: tisková zpráva

Rozhovor o ukrajinské akci Xenus (Boiling Point) už brzy

1. 5. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jednou z her, které budou demonstrovány na letošní výstavě E3 v Los Angeles, bude také akční střílečka Xenus, od ukrajinských vývojářů Deep Shadows.

Deep Shadows čítá k dnešnímu dni 12 stálých členů a může se pochlubit vývojem takového projektu, jakým je Codename: Outbreak vydaný přede dvěma roky. Na upraveném enginu této hry také Xenus poběží. Naše galerie je nyní opět bohatší o čtyři nové ukázky, které vás stejně jako hra zavedou do prostředí divoké, mafií ovládané Kolumbie.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Xenus však nebude pouze bezhlavou akcí, ponese rovněž prvky RPG. Váš hrdina bude totiž vybaven asi 20 parametry a určitým systémem zkušeností. Na stupni rozvoje jeho schopností pak bude závislý i systém upgradování zbraní, kterých je ve hře také asi 20 druhů (pistole, pušky, karabiny, ad.). Hra vám poskytne i řadu různých vozidel (helikoptéra, různé druhy civilních i vojenských vozidel, apod.), všechny přitom budete moci řídit. Xenus je také výjimečná tím, že si můžete vybrat, s kým se budete přátelit. Ve světě, který s touto hrou navštívíte existuje šest různých frakcí, které se více či méně navzájem nenávidí. Seznámíte se s mnoha postavami, jejichž pomoc pro vás bude nedocenitelná. Vaše mise budou dosti různorodé a ne vždy budou závislé zrovna na zabíjení. Xenus by měla být vydána pravděpodobně již na přelomu srpna a září tohoto roku, více o ní zjistíte z interview s tvůrci, které publikujeme v sobotu.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články