Real-time strategie Outfront II = Faces of War
zdroj: tisková zpráva

Real-time strategie Outfront II = Faces of War

19. 10. 2005 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Tak jako se k nám real-time strategie Outfront I dostala pod úplně jiným názvem - Soldiers: Heroes of World War II, tak i její pokračování, dosud známé jako Outfront II, se bude jmenovat zcela jinak, a to Faces of War.

outfront2 zdroj: tisková zpráva Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Hra získala vydavatele - Ubisoft - a ten o tom rozhodl. Mimochodem, při příležitosti oznámení této velké události byly vypuštěny dva nové screenshoty. Prohlédnout si je můžete v naší galerii. Vývojem Faces of War se zabývá studio Best Way. Vydání je naplánováno na březen 2006.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Hráči se v této hře stanou svědky rozhodujících bitev 2. světové války (vylodění v Normandii, bitva o Berlín, aj.), přičemž budou moci velet americkým, anglickým, sovětským a německým jednotkám. Best Way obdařilo své dílo natolik vyspělou umělou inteligencí, že vaši vojáčci nebudou pouze bezmyšlenkovitě plnit rozkazy, které obdrží. Oni budou přemýšlet o tom, jak to udělat nejlépe a nejbezpečněji. Velmi významným prvkem Faces of War, který tento žánr povznese o něco výše, je navíc začleněný psychologický element.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články