zavřít

První z trilogie Advent Rising má homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O Advent Rising - první hry z chystané sci-fi trilogie vývojářského studia Glyphx Games a vydavatelské společnosti Majesco - jsme naposledy psali v souvislosti s jejím odložením.

To už je více jak měsíc. Jak jste se mohli dočíst, důvodem odkladu byla obchodní strategie, tedy ne problémy s vývojem. Vydání Advent Rising je v tuto chvíli naplánováno na příští rok, přičemž prý ještě dojde k upřesnění termínů pro jednotlivé platformy. Hra je totiž vyvíjena pro PC a Xbox. Od minulého týdne má tento titul nové oficiální stránky (resp. původní teaser byl nahrazen plnohodnotnými stránkami), díky nimž přibylo do naší galerie několik nových screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Advent Rising má být akční adventurou pojatou z pohledu třetí osoby, s možností přepínání do first-person perspektivy. Jejím základem je Unreal Warfare engine s fyzikálním enginem Karma. Příběh hry vzniká ve spolupráci se známým sci-fi spisovatelem Orsonem Scottem Cardem. Vypráví o snaze řady inteligentních vesmírných ras vymýtit jednu legendární a obávanou civilizaci - lidstvo. Hlavním hrdinou celého příběhu má být mladý muž jménem Gideon, spolu s nímž se pokusíte alespoň zbytky lidského pokolení zachránit. Blíže se s ním můžete seznámit právě na oficiálních stránkách hry, kde jsou představeny i další postavy, s nimiž se v rámci příběhu setkáte.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.