zavřít

První screenshoty z Colina 3 na Xboxu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters dnes v Londýně poprvé předváděli pro novináře třetí díl oblíbených závodů Colin McRae Rally 3 a při té příležitosti vypustili první dva in-game screenshoty z Xboxové verze hry.

zdroj: Archiv

Ty zachycují průjezd auta zimním lesíkem, a tak si nelze nevšimnout podobnosti s včerejšími obrázky z konkurenční hrou RalliSport Challenge od Microsoftu.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Podle šéfa vývojářů z Codemasters bude tentokrát kladen hlavní důraz na to, aby se hráč cítil jako reálný závodník Colin McRae, který během závodu spolupracuje se svým spolujezdcem Nickym Gristem a spoléhá se na značku Ford. S ní bude celá hra úzce spojena díky tříroční smlouvě, během níž má Colin McRae za cíl vyhrát sérii šampionátů jako ve skutečnosti.
zdroj: CVG zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.