Project: Snowblind - obrázky, video a homepage
zdroj: tisková zpráva

Project: Snowblind - obrázky, video a homepage

16. 12. 2004 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářské studio Crystal Dynamics připravuje ve spolupráci se společností Eidos pro příznivce akčních her nový titul - Project: Snowblind.

Tato futuristická first-person střílečka pro konzole a PC je ve vývoji už téměř rok. Její vydání je naplánováno na konec února 2005. Když se provalilo, že nějaký takový projekt v dílnách těchto vývojářů vzniká, spekulovalo se o tom, že by mohlo jít o nové pokračování série Deus Ex. Warren Spector a tým lidí z Ion Storm se na počátcích tvorby Project: Snowblind rovněž podíleli a jejich vliv je prý možné i nyní spatřit na řadě zbraní, schopnostech i vybavení, které bude mít hráč ve hře k dispozici, stejně jako na možnosti vybrat si způsob vyřešení různých situací. Čím dále však vývoj šel, tím více získal projekt svou vlastní tvář.

Příběh Project: Snowblind by měl pojmout určitou dávku takového toho hrdinství z 2. světové války (např. jako ve filmu Zachraňte vojína Ryana) plus tedy i trochu toho sci-fi a fantastična. Hlavním hrdinou hry bude super-voják jménem Nathan Frost. Super-voják je Nathan proto, že jeho základní vybavení tvoří GPS radar a implantáty zdokonalující rychlost, sílu a další schopnosti. Vedle těchto specialitek bude mít možnost dostat se ještě k pěti různým specifickým schopnostem (obranným i útočným).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Co se týče zbraní, budete mít k dispozici primární a sekundární vrhací (vhodné například k oslepení nepřítele, jeho zastavení nebo zdržení, apod.). Na začátku to budou klasické oblíbené typy jako brokovnice, raketomet, atd. Později se dostanete k různým futuristickým kouskům, včetně útočných dronů, kteří mohou dost dobře zmást celou skupinu nepřátel. Každá zbraň bude mít ještě nějaký alternativní palebný mód, čímž se váš arzenál zdvojnásobí. Hrdí jsou prý Crystal Dynamics také na svůj systém velkých bitek, které prý po vizuální i praktické stránce předčí nejednu současnou FPS. Mezi misemi tohoto těžce akčního typu (tvůrci to nazývají "total war") se hráči mohou těšit i na mise špionážní. Některé mise budou kombinovat oba tyto typy.

Hra bude obsahovat také různé dopravní a bojové prostředky (mechanická "chodítka", auta, tanky, ad.), které budou hrát velmi výraznou roli hlavně v multiplayeru. Tam totiž budete moci řídit i prostředky, kde bude místo i pro dalšího vojáka, například na pozici střelce, aj. Jinak pokud jde ještě o multiplayer, dočkat byste se měli jak tradičních módů - DM, TDM, CTF, tak i některých méně obvyklých jako např. "tactical assault". Crystal Dynamics se prý snaží vložit do multiplayeru minimálně takovou hloubku jako do single-playeru. Všechny MP módy budou navíc založeny na výběru třídy, což znamená, že si každý z hráčů před samotnou hrou zvolí své vybavení, apod. Zajímá-li vás další podrobnosti o této hře, přečtěte si rozhovor na GameSpotu. Já už pouze dodám, že vám kromě výše uvedených informací dnes můžeme nabídnout také nové obrázky, video a link na novou homepage hry.
zdroj: PR, GameSpot

korgull

Nejnovější články