zavřít

Privateers Bounty: Age of Sail II v prodeji

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruské vývojové studio Akella si na formality zřejmě příliš nepotrpí, anebo zaměstnává příliš mnoho pověrčivých lidí, když se svět o jejich nové real-time námořní strategii Privateer's Bounty: Age of Sail II dozvídá po dlouhé odmlce už prostě jen fakt, že byla hra vypuštěna do oběhu.

Žádné zdržování s oznámením fáze gold... nic. No to koneckonců není až tak moc podstatné, protože teď aspoň už víme jistě, že je jejich titul skutečně dokončen. Dokonce dnes pro vás máme několik pohlednic z modravých dálek provoněných slanou vodou.


nové obrázkykompletní galerie

Privateer's Bounty: Age of Sail II je pouze ideologickým nástupcem známé strategie Age of Sail II, vychází z jejího konceptu. Přesto však jde o samostatný projekt, který vás zavede do romantického světa dřevěných lodí, železných mužů, politických intrik, masivních bitev, jednoduše - do světa takových dobrodružství, jaké vám jen moře dokáže nabídnout.

Hra se skládá ze tří hypotetických kampaní, které mohou být ukončeny mnoha různými způsoby. Ve zhruba 20 single-player scénářích se seznámíte s jedenácti národy, více než 20 typy bojových jednotek (vč. ponorek, vzducholodí, parních lodí ad.) a celkem se ve hře objeví přes 2000 lodí. Čeká vás rovněž možnost multiplayerového vyžití, a to buď po LAN s až 16 lidmi, anebo přes GameSpy Arcade.
zdroj: DTF

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.