Pirates of Caribbean: The Legend of Jack Sparrow
zdroj: tisková zpráva

Pirates of Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

27. 6. 2006 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Podle oficiálních zdrojů by se právě dnes měla dostat na pulty obchodů nová akční dobrodružná adventura společností Bethesda, Seven Studios a Ubisoft - Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow.

Těšit se na ni mohou majitelé PC i PS2. Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow vzniká pod licencí Buena Vista Games na motivy prvního filmu z roku 2004, který je u nás znám jako Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly. Před pár dny vydala Bethesda oficiální tiskovou zprávu, že hlavní herní postavu kapitána Jacka Sparrowa namluví sám Johnny Depp, jenž ztvárnil jeho filmový protějšek.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Kromě toho byly také spuštěny nové oficiální stránky a v naší galerii se zároveň objevila trojice dalších screenshotů. Dějově je hra zasazena někdy do období mezi prvním a nadcházejícím filmem s podtitulem Truhla mrtvého muže. Jack Sparrow nebude jedinou postavou, kterou budete moci ovládat. Vedle něj se budete mít možnost vžít také do rolí Willa Turnera a Elizabeth Swan, přičemž po většinu hry se budete přepínat hlavně mezi oběma pány. Nepřátel budete mít mnoho, a to jak z řad duchů pirátů, tak z řad královského námořnictva. Těšit se jinak můžete také na multiplayer, kde půjde využít i kooperace, když se každý z hráčů ujme jedné z hlavních hratelných postav. Jak Jack, tak i Will (a Elizabeth) přitom bojují zcela odlišným způsobem.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články