zavřít

Pharaohs Curse aneb kam zmizel faraón?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Detektiva Camerona znají zejména ti z vás, kteří si libují v nejrůznějších záhadách a především také adventurách.

A kdo ho ještě nezná, bude se s ním ještě letos moci seznámit. Loni v listopadu se tento hrdina poprvé vydal v adventuře Loch Ness vyřešit tajemné úkazy okolo jezera Loch Ness a jak asi tušíte, užil si tam vskutku mnoho dobrodružství. Ať už jsou jeho vzpomínky na tamní události jakékoliv, určitě ho od dalších výprav neodradily, protože už nyní pomalu balí na svou novou cestu, která tentokrát povede do Egypta. Dobrodružnou výpravu s názvem Pharaoh's Curse mu už v říjnu 2002 umožní cestovní kancelář DreamCatcher a o nezbytně potřebné věci se postará firma Galilea. Jak by měla pracovní cesta pana Camerona vypadat, můžete vidět z prezentačních materiálů výše zmíněné cestovky jednak v naší galerii, ale také v download sekci, kde je nyní k dispozici krátký filmeček (2,5 MB, DivX).


nové obrázkykompletní galerie

Pharaoh's Curse je tedy další 3D adventurou pokračující v sáze dobrodružného detektiva Alana Camerona. Jak se zdá, faraónův spánek už není to, co býval. Že by náměsíčnost? V každém případě už tento mumifikovaný panovník neleží tam, kde by měl, tedy ve svém posmrtném loži, a tak našemu hrdinovi nezbude nic jiného, než najít nějakou stopu a odhalit, co stojí za jeho zmizením. Od kdy jsou ale mumie náměsíčné? Vypadá to spíše na nějaký starověký rituál... A aby toho nebylo málo, pod Cameronovu kompetenci spadne i vyšetřování únosu jednoho člena archeologického týmu. Aspoň že to vše bude spojeno s cestováním po nejrůznějších zajímavostech egyptského území (muzeum v Káhiře, plavba parníkem po Nilu) a s poznáním mnoha lidí. Co říkáte? Pojedete s Cameronem taky?
zdroj: GamersHell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.