zavřít

Obrázky z Knights of the Cross

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minimálně 50 hodin zábavy slibuje nová středověká strategie inspirovaná historickými událostmi vznikající na pracovních stolech programátorů z Freemindu.

zdroj: Archiv

Její název je Knights of the Cross a dokončena by měla být ještě do konce tohoto roku. Děj hry je situován do 15. století, doby před a po bitvě u Grunwaldu v roce 1410, což je jedna z nejzajímavějších bitev středověku v polské a německé historii, kdy proti sobě stáli rytíři Německého Řádu a Polské Království. Při tvorbě Knights of the Cross (Rytíři kříže - jak se německým válečníkům říkalo) se kromě historických faktů vycházelo i z nejznámějšího polského románu Henryka Sienkiewicze. Vybrat si budete moci samozřejmě z obou stran konfliktu, přičemž každá strana bude mít své unikátní jednotky i výzbroj a znalost jejich slabých i silných stránek bude pro vítězství bitvy rozhodující. Výsledek bude čistě na Vašich strategických schopnostech.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Atmosféru doby Vám pomůže nastínit i velmi pěkná středověká muzika doprovázená realistickými zvuky, všemožné vrtochy počasí, ale i další detaily včetně poletujících motýlků, ptáčků apod. Něco více Vám napoví naše galerie, kam přibylo hned 12 obrázků.

zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.