zavřít

Nové obrázky z Arx Fatalis

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Arx Fatalis, nová RPG z prvního pohledu od francouzkých vývojářů Arkane Studios už konečně po dvou letech usilovné práce spěje ke svému dokončení (vydána by měla být v prvním kvartálu 2002) a vypuštěny byly také další obrázky.

zdroj: Archiv

Pro skalní příznivce RPGéček jistě není třeba představovat hru Ultima Underworlds. Pokud tuto hru znáte a líbila se Vám, pak se určitě vyřádíte také na Arx Fatalis, která byla Ultimou inspirována a její fanoušci určitě zpozorují určité podobnosti.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Prvotní výběr či tvorba postavičky nebude tak náročná jako u jiných RPG, což je částečně i nedostatkem financí, protože k dispozici nebude například úplně základní věc, kterou je volba mezi ženským nebo mužským hrdinou - bylo by totiž nutné vytvořit pro každého zvlášť animace a nechat je namluvit. Zajímavou skutečností je ale fakt, že během hry bude velice důležité udržovat svého hrdinu při životě mimojiné také jídlem, takže se setkáte i se situací, že si budete muset upéct chleba (i když to bylo přidáno do hry pouze pro zpestření a kromě chleba můžete zkusit také koláč) anebo zabít a naporcovat kuře nebo psa.
zdroj: BlueMonday zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.